Rss http://dlibrary.sums.ac.ir آرشیو اخبار برقراری دسترسی آزمایشی مجموعه مجلات ناشر JAMA http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0186.html?uri=/rss Wed, 22 Nov 2017 06:02:00 GMT برگزاري كارگاه آموزشي Pathway Studio http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0185.html?uri=/rss Tue, 21 Nov 2017 11:29:00 GMT مراسم تقدیر از کتابداران نمونه http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0183.html?uri=/rss Sun, 12 Nov 2017 10:51:00 GMT تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0182.html?uri=/rss Sun, 12 Nov 2017 08:05:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی به مجموعه مجلات ناشر Cambridge Press University http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0181.html?uri=/rss Sun, 12 Nov 2017 05:36:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی مجموعه Pathway Studio http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0180.html?uri=/rss Mon, 06 Nov 2017 07:36:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی به مجموعه DynaMed Plus http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0179.html?uri=/rss Tue, 31 Oct 2017 06:15:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی مجموعه مجلات ناشر Nature http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0177.html?uri=/rss Sat, 21 Oct 2017 08:31:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی به مجلات ناشر Thieme http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0178.html?uri=/rss Sun, 17 Sep 2017 08:43:00 GMT برقراری دسترسی مجدد به پایگاه اطلاعاتی UPToDate http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0176.html?uri=/rss Wed, 13 Sep 2017 03:35:00 GMT عدم امکان دسترسی به پایگاه اطلاعاتی Uptodate http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0175.html?uri=/rss Sat, 02 Sep 2017 05:55:00 GMT عدم امکان دسترسی به متن مقالات مجموعه wiley http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0173.html?uri=/rss Wed, 23 Aug 2017 05:06:00 GMT برقراری دسترسی مجموعه ovid http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0172.html?uri=/rss Sat, 24 Jun 2017 07:02:00 GMT دسترسی به بانک اطلاعاتی ulrich http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0171.html?uri=/rss Wed, 14 Jun 2017 07:22:00 GMT عدم امکان دسترسی به مجموعه ovid http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0170.html?uri=/rss Sun, 07 May 2017 05:44:00 GMT برقراری دسترسی به مجموعه منابع Reaxys http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0169.html?uri=/rss Sat, 11 Feb 2017 07:30:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی مجموعه مجلات sage http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0168.html?uri=/rss Sat, 07 Jan 2017 09:08:00 GMT برگزاری اولین کارگاه تخصصی – آمایشی کتابداری بالینی قطب 5 به میزبانی دانشگاه‌ علوم پزشکی شیراز http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0167.html?uri=/rss Sat, 07 Jan 2017 09:07:00 GMT دسترسی آزمایشی به بانک اطلاعاتی remotexs و مجلات bmj http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0166.html?uri=/rss Sun, 25 Dec 2016 05:08:00 GMT برقراری دسترسی آزمایشی مجموعه تصمیم سازی بالینیٍٍEessential Evidence Plus http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/news/news_0165.html?uri=/rss Mon, 05 Dec 2016 10:45:00 GMT