Rss http://dlibrary.sums.ac.ir آرشیو نکته هفته ژورنال یاب Elsevier http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0059.html?uri=/rssnotice تهیه کننده: شادی طباطبایی فر Sun, 07 Dec 2014 05:51:00 GMT کاهش حجم عکس در وب http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0058.html?uri=/rssnotice تهیه کننده:زهرا جاوید Sat, 25 Oct 2014 05:36:00 GMT تبدیل پی‌دی‌اف به متن http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0056.html?uri=/rssnotice تهیه کننده:زهرا جاوید Sat, 18 Oct 2014 10:37:00 GMT کلاس زبان آنلاین http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0057.html?uri=/rssnotice تهیه کننده:زهرا جاوید Tue, 07 Oct 2014 06:29:00 GMT getpocket http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0054.html?uri=/rssnotice تهیه کننده:زهرا جاوید Sat, 20 Sep 2014 09:21:00 GMT کورسرا Coursera http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0055.html?uri=/rssnotice تهیه کننده:زلیخا محمودی Mon, 11 Aug 2014 07:10:00 GMT موک چیست؟ http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0053.html?uri=/rssnotice تهیه کننده: زلیخا محمودی Mon, 11 Aug 2014 06:46:00 GMT Difference between Bio Data , Resume and CV http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0052.html?uri=/rssnotice تهیه کننده : شادی طباطبائی فرد Wed, 16 Jul 2014 04:14:00 GMT معرفی یک نرم افزار جهت رسم نمودار http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0051.html?uri=/rssnotice شادی طباطبایی فر Sat, 05 Jul 2014 04:32:00 GMT JHSSS http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0002.html?uri=/rssnotice Sat, 17 May 2014 08:31:00 GMT Medscape http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0050.html?uri=/rssnotice Sat, 10 May 2014 05:10:00 GMT خدمت ایران ژورنال http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0049.html?uri=/rssnotice Sat, 26 Apr 2014 05:56:00 GMT پایگاه استنادی جهان اسلام ISC http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0048.html?uri=/rssnotice Sat, 19 Apr 2014 06:39:00 GMT صد ویژگی یک مقاله علمی - پژهشی http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0047.html?uri=/rssnotice Tue, 18 Mar 2014 08:43:00 GMT IELTS Weblog http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0046.html?uri=/rssnotice Sat, 15 Mar 2014 06:35:00 GMT کانون ویرایش ایرانیان http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0045.html?uri=/rssnotice Sat, 08 Mar 2014 05:35:00 GMT موسسه Research Editor http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0044.html?uri=/rssnotice Sat, 01 Mar 2014 06:22:00 GMT : Dropbox فضایی آنلاین برای ذخیره اطلاعات در اینترنت http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0043.html?uri=/rssnotice Sat, 22 Feb 2014 06:55:00 GMT Library Genesis http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0042.html?uri=/rssnotice Sat, 15 Feb 2014 07:30:00 GMT Nature Hachs http://dlibrary.sums.ac.ir/modules/notice/notice_0041.html?uri=/rssnotice Sat, 08 Feb 2014 05:32:00 GMT